Genel

Dekorasyonda Ahşap Duvar Profillerin Yeri

Son yılların en çok tercih edilen dekorasyon ürünlerinden biri olan ahşap duvar profilleri, birçok model ile karşımıza çıkmaktadır. Geniş model ve renk yelpazesine sahip olmakla birlikte yaşam alanlarınızda ufak dokunuşlarla büyük değişiklikler yaratmaktadır. Ev ve iş yerlerinizde ferah alanlar oluşturmanıza yardımcı olan ahşap duvar profillerini gelin modellerine göre birlikte inceleyelim…

Son yılların en çok tercih edilen dekorasyon ürünlerinden biri olan ahşap duvar profilleri, birçok model ile karşımıza çıkmaktadır. Geniş model ve renk yelpazesine sahip olmakla birlikte yaşam alanlarınızda ufak dokunuşlarla büyük değişiklikler yaratmaktadır. Ev ve iş yerlerinizde ferah alanlar oluşturmanıza yardımcı olan ahşap duvar profillerini gelin modellerine göre birlikte inceleyelim…

ACR -3771 İle Cool Ortamlar 

Ahşap duvar profillerinden biri olan ACR – 3771 modeli hem evlerde hem de işyerlerinde en çok kullanılan duvar profili modellerinden biri olmaktadır. Milimetrik ölçülerle muntazam bir şekilde sıralanan bu model, genellikle oturma odalarında TV arkasında değerlendirilerek burada hoş bir dekorasyon aracı olarak kullanılmaktadır.

Sizler de salon ya da oturma odalarınızda bu fikri değerlendirebilirsiniz. Oda ve mobilyalarınızın renklerine uygun tonlarda seçeceğiniz ahşap duvar profili ile TV arkasında şık bir ünite oluşturabilir farklı dekorasyon ürünleri ile de bu alanı güçlendirebilirsiniz.

Her Alana Uyum Sağlayan ACR – 2250

Mimarların tasarladıkları evlerde kullanmayı en çok sevdikleri ürünlerden biri olan ACR – 2250, her alanda rahatlıkla kullanılabilen modern çizgilere sahip duvar profillerinden oluşmaktadır. Ev ve işyeri dekorasyonlarının kilit parçası ve tamamlayıcısı görevi üstlenmektedir.

Bu duvar profili modeli ile niş alanlarınızda bir kitaplık detayı oluşturarak ferah bir ortam yaratabilir ya da ev girişlerinde ayakkabılık bölümü oluşturabilirsiniz. Bunların yanında banyoda ayna arkasında duvar profili kullanarak eşsiz bir banyo ortaya çıkarabilirsiniz.

ACR – 2200 Zerafeti Sahnede 

Tüm duvar profillerinden farklı bir yapıya sahip olan ACR – 2200, milimetrik ve sık alanlar ile dikkat çekmektedir. İnce işçilik ürünü olan bu duvar profili, kullandığınız alanları adeta bir sanat eserine dönüştürmektedir. Genellikle haute couture tarzdaki tasarımlarda kullanılan ACR – 2200, modern alanların oluşturulmasında da dikkatleri üzerine çekmektedir. Yemek odalarınızda konsol arkasında tercih edebileceğiniz bu model açık tonlarda kullanımı ile bu alanda ferahlık yaratacaktır.

Yatak odalarında da kullanımı tercih edilen bu model yatak başı olarak tercih edilmesinin yanı sıra ayna konsolunun yer aldığı alanda da oldukça sık kullanılmaktadır. Siz de odanızda bir değişiklik yaparak yatak ahşap duvar profilini oydan boya yatak arkasında kullanabilir, şık iki aplik ile bu alanlarda eşsiz bir görünüm yaratabilirsiniz.

ACR – 3786 Modern ve Özgün Duvarlar 

İskandinav tarzda döşenen evlerde ilk tercih olan ACR – 3786 ahşap duvar profili, geniş yapısı ve keskin çizgileri ile dikkat çekmektedir. Özellikle oturma odası, balkon ya da mutfaklarda kullanılan bu model, yaşam alanlarınıza hareket katmaktadır. Her renge uyumu ile de tercih sebebi olan duvar profili, çok sade olan alanlara küçük dokunuşlar sağlamaktadır.

Endüstriyel tarzda döşenen mutfaklarda kahve alanları oluşturarak kendi köşenizi yaratabilirsiniz. Büyük kahve makinelerinin konumlandığı alanda modern bir dokunuş yaratan duvar profilleri, geniş panelleri ile burada modern bir şehir havası oluşturmaktadır. Balkonlarınızda da tercih edebileceğiniz bu model, oturma alanlarının arkasında konumlandırılarak yeşil bitkilerle hareketlendirilebilir.

ACR – 2050 İle Hem Şık Hem İşlevsel

Evlerde geniş kullanım alanlarını hem şık hem de işlevsel hale getiren ACR -2050 ahşap duvar profili, bu alanları görsel anlamda da zenginleştirmektedir. Yaşam alanlarınızın karakteristik özelliklerinin de oluşmasını destekleyen duvar profili, ince ve sık yerleştirilmiş modeli ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Kendi tarzınıza göre tasarlayacağınız oturma odanızda koltuklarınızın arkasında yer alacak bir duvar profili tasarımı, tüm mobilyalarınız ile dengeyi sağlayacaktır. Naturel renklerde kullanacağınız duvar profilleri aynı zamanda odanızın daha büyük görünmesine de yardımcı olacaktır.

ACR – 3783 Geleneksel Dokunuş 

Geleneksel mimariye sahip evlerde oldukça uyumlu olan ACR – 3783 duvar profili, kullanıldığı alana aynı zamanda fonksiyonel bir dokunuş da katmaktadır. Yaşam alanlarının konforlu olmasının yanı sıra sıcak da görünmesini isteyenlerin tercih edebileceği duvar profili, samimi köşelere sahip olmanızı sağlamaktadır.

Büyük antrelere sahip evlerde, ACR – 3783 duvar profili kullanarak bir köşe oluşturabilir ve burada bir dinlenme alanı yaratabilirsiniz. Duvar profili kullandığınız alanı ahşap bir sandalye ve içine kitaplar yerleştirdiğiniz bir hazır sepet ile dekore ederek burada sıcak ve samimi bir ortam sağlayabilirsiniz.